Dursun Özbek konuştuğu sırada Fenerbahçeli yöneticiden olay paylaşım: Denizin öteki tarafında panik büyük

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, düzenlediği basın toplantısında Fenerbahçe‘yi amaç alan açıklamalarda bulundu. Sarı-kırmızılıların lideri konuşurken, Fenerbahçeli yönetici, çarpıcı bir paylaşımda bulundu.

“PANİK BÜYÜK”

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Komsuoğlu, Dursun Özbek konuşurken toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Denizin öteki tarafında panik büyük!” tabirlerini kullandı.

FENERBAHÇE’DEN PAYLAŞIM

Dursun Özbek’in açıklamalarından sonra Fenerbahçe Başkanı Ali Koç imzasıyla sarı-lacivertlilerin toplumsal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Galatasaray Spor Kulübü Lideri Sayın Dursun Aydın Özbek’e tıpkı çağrıyı 3.kez tekrarlıyorum: Yüreğiniz varsa tüm bu algı, manipülasyon ve attığınız iftiralarınızı konuşmak için sizi istediğiniz mecrada hiç vakit kaybetmeden yüz yüze canlı yayına davet ediyorum. Bu vesileyle kendinizi daha düzgün söz edeceğinizi düşünüyorum.” tabirleri kullanıldı.

“TÜRK FUTBOLUNUN PAHASINI İKİ PARALIK ETMEK İÇİN DEMEÇ VERİYOR”

Dursun Özbek basın toplantısında yaptığı açıklamada, “Sahada maç oynanıyor, devre ortasında açıklama yapılıyor! Maçı alanda kazanacağını argüman eden bir kulüp, neden devrede açıklama yapıyor? Baskı oluşturmak için açıklama yapıyorlar. ‘Bizi sistem dışına itmek istiyorlar’ diyorlar. Fakat gaye kendi lehlerine yapılan kusurların üstünü kapamak. Avrupa kupalarında maç bitiyor, hocaları Türk futbolunun kıymetini iki paralık etmek için demeç veriyor. Ülkemizin prestijini yok etmeye çalışıyor. herkes sessiz, herkes lisanını yutmuş! Kimse mevzuyla ilgili yorum yapmıyor!” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir